Blake Lively jest za gruba?!A ona jest wściekła, bo jeansy są za małe. Choć Blake Lively (29 l.) wielokrotnie podkreślała, że jej figura po pierwszej ciąży nie była normalna i nie osiągnęła jej w zdrowy sposób, internauci przyzwyczaili się, że gwiazda po porodzie wygląda jak modelka.

Tymczasem sytuacja prezentuje się inaczej.Po urodzeniu pierwszej córki, aktorka musiała przejść na szaloną i rygorystyczna dietę, by pokazać perfekcyjne ciało w filmie 183 metry strachu. Blake trenowała po 13 godzin dziennie! Sama praca na planie filmu była jak trening, a Lively pracowała przez 6 tygodni, w każdym po 6 dni, a dzień jej pracy obejmował 14 godzin! Po zakończeniu zdjęć gwiazda stwierdziła, że w życiu nie miała jeszcze takich mięśni i takiej sylwetki.

4 miesiące temu Blake urodziła drugie dziecko. I nie wygląda tak, jak 4 miesiące po urodzeniu pierwszej córki. Nie kręci żadnego wymagającego od niej aktywności fizycznej filmu.

Gdy Blake pokazała się kilka razy na salonach, odezwali się jej hejterzy, którym nie podobała się jej okrąglejsza sylwetka. Lively spokojnie znosi złośliwe komentarze i ze stoickim spokojem powtarza, że to normalne po drugim porodzie.

Tak właśnie powinien wyglądać ktoś po urodzeniu dziecka. Kobiece ciało po porodzie jest zdumiewające – mówi aktorka.

Nie musisz wyglądać jak aniołek Victoria’e Secret, bo niedawno przydarzył ci się największy cud na świecie, wydałaś na świat życie – dodaje.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Blake Lively jest za gruba?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz