Blac Chyna wyrzucona z klanu Kardashianów!Czy celebryci mieli już dość zachowania „gwiazdy”? Głośnym echem obiło się „rozstanie” Roba Kardashiana (29 l.) oraz Blac Chyny (28 l.) w mediach plotkarskich. Choć para najwyraźniej wróciła do siebie, to rodzina Roberta ma już serdecznie dosyć ciągłej dramy między tą dwójką.

Ostatnia decyzja Kris Jenner pokazuje dobitnie, że była partnerka Tygi nie ma już co szukać u milionerów. Wszystko dlatego, że głowa rodziny odmówiła zaproszenia Blac na uroczystość wigilijną! Źródła związane z programem Z kamerą u Kardashianów przekazują również, że celebrytka nie ma już wstępu na żadne imprezy słynnej rodziny.

Jak zareagowała Chyna?

Łatwo można się domyślić… Według informatorów wpadła w szał. Jeden z informatorów Hollywood Life stwierdził nawet, że:

“Zaczęła wrzeszczeć na Roba, pytać, czy nie p***rdoliło jego rodziny, że odrzucają jednocześnie Dream od nich. Dodatkowo zarzuciła Robowi, że traktują ją jak śmiecia, choć to wcale nie jest jego wina”.

Co ciekawe, sama Kris miała zaproponować… wykupienie praw do opieki nad córeczką Roba za 5 milionów dolarów! Wszystko po to, aby jak najdalej trzymać celebrytkę od rodziny.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Blac Chyna wyrzucona z klanu Kardashianów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz