Blac Chyna niebawem urodzi dziecko Kardashiana!Blac Chyna to narzeczona Roberta Kardashiana, tym samym przyszła szwagierka Kim Kardashian. Para spodziewa się obecnie przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Celebrytka najwyraźniej świetnie odnajduje się w stanie błogosławionym, bowiem często pojawia się na celebryckich imprezach. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Blac w towarzystwie Amber Rose na ulicach Los Angeles. Stylizacja przyszłej mamy wprawiła nas w osłupienie.

Od kiedy Robert Kardashian zaczął spotykać się z Blac Chyną, cała jego rodzina miała nadzieję, że zauroczenie celebrytką szybko mu minie. Mimo braku aprobaty bliskich, Rob oświadczył się ukochanej i już niedługo zostanie ona jego żoną. Tymczasem para wyczekuje przyjścia na świat ich pierwszego wspólnego dziecka (Blac ma już synka z Tygą, obecnym chłopkiem Kylie Jenner).

Celebrytka uwielbia zwracać na siebie uwagę, więc chętnie chwali się swoimi ciążowymi krągłościami. Zazwyczaj dobiera takie stroje, które jeszcze bardziej podkreślają jej obfite kształty. Nie inaczej było i tym razem. Ostatnio Blac przyłapali paparazzi w stylizacji, która raczej nie należy do udanych.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Blac Chyna niebawem urodzi dziecko Kardashiana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz