Blac Chyna i Rob Kardashian wciąż się kłócą. Uda się im stworzyć rodzinę?Miesiąc temu Blac Chyna urodziła córeczkę Dream Renee, której ojcem jest Rob Kardashian. Mimo zapewnień, że nie boi się przytyć w ciąży, a nawet jej celem jest utyć 45 kilo, przez 9 miesięcy ćwiczyła oraz była na diecie. Już kilka dni po porodzie zaczęła chwalić się “płaskim brzuchem”. Aktualnie Chyna zaklina rzeczywistość mówiąc, że zrzuciła już wszystkie ciążowe kilogramy. W rzeczywistości jednak ponoć nie jest zadowolona ze swojego ciała.

Radar Online dotarł do osoby z otoczenia celebrytki, która twierdzi, że Chyna poddaje się obecnie sesjom coolsculptingu, czyli nieinwazyjnej procedury chirurgii plastycznej, która zamraża komórki tłuszczu. Rozważa też poważnie pójście pod skalpel. Mimo że w rodzinie Kardashianów operacje plastyczne są niemal standardową częścią dbania o wygląd, Rob nie jest zachwycony tym pomysłem. Kiedy się poznali zapewniała, że nigdy nie podda się operacjom. Teraz Rob zarzuca jej hipokryzję – mówi informator.

Ponoć z powodu planów Chyny, między nią, a Robem znów zaczęły się kłótnie.

Doszło między nimi do potężnej awantury. Blac cierpi z powodu zmian jakie zaszły w jej ciele po ciąży i uważa, że liposukcja jest w pełni uzasadniona, ale Rob nie chce o tym słyszeć – dodaje źródło.

Para przechodziła już jakiś czas temu poważny kryzys i dopiero ciąża Chyny oraz narodziny dziecka załagodziły spory. Wygląda jednak na to, że awantury o liposukcję mogą na nowo zagrozić ich związkowi.
Żródło info i foto: PUDELEK.pl
lg share en Blac Chyna i Rob Kardashian wciąż się kłócą. Uda się im stworzyć rodzinę?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz