Beyonce z córką wyprowadziły się od Jaya-Z!Miniony tydzień minął w amerykańskiej prasie pod znakiem ciąż. Khloe i Kylie mają zostać mamami, Kanye West nie jest ojcem Nori itd. W tym tygodniu przyszła pora na rozwody. Magazyn Life&Style donosi, że Beyonce (34 lub 36 l.) wyprowadziła się od swojego męża, Jaya Z (46 l.). Oczywiście zabrała ze sobą córeczkę, Blue Ivy.

Plotki o rozwodzie państwa Carter pojawiają się w prasie regularnie. Podobno diwa doszła do wniosku, że życie z raperem negatywnie odbija się na jej zdrowiu. Informator donosi, że Bey i Jay Z widziani byli ostatnio na imprezie. Usiedli po dwóch stronach stołu i nie odzywali się do siebie przez cały wieczór.

Ciekawe światło na małżeństwo i życie Beyonce rzucił jakiś czas temu jej ojciec, Matthew Knowles. Gdy na jaw wyszło nagranie, na którym widać, jak Solange okłada rapera pięściami, równolegle w sieci pojawiły się plotki o kolejnej ciąży Beyonce. Pan Knowles stwierdził, że zostały one wymyślone, by odwrócić uwagę od rodzinnych problemów pani Carter.

Kto wie, może plotki o kryzysie w związku Beyonce mają w jakiś sposób podnieść sprzedaż jej nadchodzącej płyty?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Beyonce z córką wyprowadziły się od Jaya Z!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz