Beyonce z córką w Paryżu!Beyonce Knowles chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia swojej córeczki Blue Ivy. Tym razem wraz z córeczką zapozowały w takich samych kreacjach w Paryżu. Beyonce Knowles to jedna z najpopularniejszych wokalistek światowego formatu. Śpiewa, tańczy, projektuje ubrania, udziela się charytatywnie. Jest przykładną żoną i matką. Choć plotki na temat licznych romansów męża Jaya-Z wciąż się pojawiają, jak widać para w ogóle się nimi nie przejmuje.

Beyonce i Jay-Z są małżeństwem od ośmiu lat i od samego początku ich związek był pełen rozgłosu. Mówiono, że Jay-Z nie dotrzymuje żonie wierności. Plotki wzmogła ostatnio wydana płyta artystki Lemonade, w której piosenkarka śpiewa o tym, jak to jest tkwić w nieszczęśliwym związku.

Para nie komentuje pogłosek o rozstaniu, konflikcie czy zdradach. Zakochani widać się nie zwracają uwagi na plotki. Niedawno wspólnie wraz z czteroletnią córeczką Blue Ivy świętowali na Hawajach Dzień Ojca. Fani zachwyceni córeczką pary z niecierpliwością oczekiwali kolejnych zdjęć dziewczynki.

Gdy Beyonce w 2011 roku potwierdziła, że spodziewa się dziecka fani spieszyli z gratulacjami. Blue Ivy pojawiła się na świecie 7 stycznia 2012 roku i z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej popularnych dziewczynek w show-biznesie. Beyonce chętnie zamieszcza zdjęcia córeczki. Niedawno gwiazda pochwaliła się jak wspólnie z córeczką świętują jej czwarte urodziny.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Beyonce z córką w Paryżu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz