Beyonce pokazała zdjęcia bliźniakówBeyonce i Jay-Z w czerwcu 2017 roku przywitali na świecie bliźniaki, ale do tej pory nie pokazywali ich publicznie. Wokalistka zaskoczyła fanów i w końcu pochwaliła się wspólnym zdjęciem Rumi i Sirem! Bliźniaki są bardziej podobne do mamy czy taty?

Jak wyglądają bliźniaki Beyonce? W końcu znamy odpowiedź na to pytanie! Gwiazda po ponad roku od porodu wreszcie pierwszy raz pokazała w internecie zdjęcie, na których widać twarze jej córki, Rumi i syna, Sira. Bliźniaki 36-letniej Beyonce Knowles, których ojcem jest jej mąż, 48-letni raper Jay-Z, przyszły na świat 13 czerwca 2017 roku. Przypomnijmy, że słynna para ma już w sumie troje dzieci – w styczniu 2012 roku gwiazda urodziła w Nowym Jorku swoją pierwszą córkę, Blue Ivy.

Beyonce i Jay-Z dość długo zwlekali z pokazaniem swoich bliźniaków. Wokalistka postanowiła w końcu pokazać ich twarze na przepięknym zdjęciu z wakacji opublikowanym na swojej stronie internetowej. Co ciekawe, całkiem niedawno miał miejsce fałszywy alarm. Podczas koncertu z trasy OTR II na gigantycznych ekranach pokazano zdjęcie Beyonce i Jay-Z z małymi dziećmi. Wszyscy myśleli, że to właśnie wcześniej niepublikowana fotografia bliźniaków. Okazało się jednak, że widoczne tam dzieci okazały się być wynajętymi niemowlakami.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Beyonce pokazała zdjęcia bliźniaków

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz