Beyonce krwawiła w czasie występu!Beyonce doznała bolesnego urazu podczas występu w Barclays Center w Nowym Jorku w ramach charytatywnego koncertu Tidal X 2015. Podczas tanecznych popisów zahaczyła o kolczyk, który wyrwał się z ucha z kawałkiem małżowiny. Piosenkarka zaczęła mocno krwawić, ale nie przerwała swojego występu. W geście solidarności fani Beyonce postanowiły się samookaleczać i wrzucać zdjęcia zakrwawionego ciała do internetu.

Fani amerykańskiej gwiazdy są w stanie zrobić dla niej niemal wszystko. Gdy tylko ich idolka zraniła się w ucho, zaczęli wrzucać na swoje konta na profilach społecznościowych zdjęcia z okaleczonymi częściami ciała.

- Skoro królowa musiała znieść ten ból, ja też muszę. Dziś wszystkie musimy. Tylko prawdziwa fanka jest w stanie zrobić to dla królowej – pisała jedna z dziewczyn, która dokonała samookaleczenia.

Akcja okalania swojego ciała w internecie ma już nawet swoją nazwę “CutForBeyonce”. Zdesperowane fanki wrzucają zdjęcia zakrwawionego ciała dopisując ten hasztag.

Dla wielu internautów to skrajna głupota. – Akcja #CutForBeyonce to kwintesencja selekcji naturalnej – napisał jeden z nich. Nie brakuje także postów, na których widać, jak ktoś chwali się obciętym całym uchem. Na szczęście okazują się one nieprawdziwe.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Beyonce krwawiła w czasie występu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz