Beyonce i Jay-Z na rajskich wakacjachBeyonce i Jay-Z wybrali się na krótki wypoczynek na Hawaje. Tym zdjęciem z pewnością utarli nosa tym, którzy wątpili w ich miłość. Choć media od ponad roku donoszą o rzekomych romansach Jaya-Z, para udowadnia, że między nimi wszystko jest w najlepszym porządku.

O romansach Jaya-Z mówi się nie od dziś. Odkąd na rynku pojawił się nowy album Beyonce „Lemonade’ wszyscy myśleli tylko o jednym: Czy to już koniec ich wielkiej miłości? W piosenkach słyszymy podejrzenia o zdrady, gniew, a nawet pragnienie zemsty. „Patrzę na zegarek, on powinien już być w domu. Dziś żałuję tej nocy, kiedy włożyłam pierścionek na palec”- śpiewa artystka.

Największe oburzenie wywołał jednak fragment: „On mnie chce tylko kiedy jestem daleko, lepiej niech zadzwoni do tej Becky z pięknymi włosami”. Kim jest Becky? Fani rozpoczęli wówczas swoje śledztwo. Jaya-Z podejrzewano o romans z Rachel Roy, Ritą Orą czy Rihanną. Czy któryś z tych romansów miał miejsce? Nie wiadomo, ale para wie jak przykuć uwagę ludzi na całym świecie.

Beyonce i Jay- Z są małżeństwem od ośmiu lat i od samego początku ich związku pojawiają się informacje o jego niewierności. Dziś para zaprzecza wszelkim plotkom, a do tego wystarczyło im zaledwie jedno zdjęcie. Kilka dni temu para wraz z córeczką przebywała na Hawajach gdzie wspólnie świętowali Dzień Ojca. Czy tak wygląda para, która ma problemy w związku?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Beyonce i Jay Z na rajskich wakacjach

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz