Beyonce dba o prywatność bliźniąt?Fani Beyonce (36 l.) nie kryli wzruszenia, gdy w lipcu, krótko po przyjściu na świat Rumi i Sir Cartera dumna mama pokazała wspólne zdjęcie na swoich profilach społecznościowych.

Wydawało się, że skoro Bee nie ukrywała ciąży i nie zachowała wizerunku bliźniąt dla rodziny, będzie częściej dzielić się zdjęciami maluchów. Tymczasem minęło pół roku niemal bez wieści na temat najmłodszych dzieci Bee i Jaya Z. Niektórzy zastanawiają się, co jest “nie tak” z maluchami, skoro rodzice pokazują tylko najstarszą córkę? Spokojnie. Wszystko jest OK. Chodzi po prostu o to samo, o co chodziło Kylie Jenner, gdy była w ciąży. Beyonce i Jay chcą przeżywać rodzinne szczęście w swoim domu. Nie chcą robić z maluchów małych celebrytów. Dzieci mają mieć przede wszystkim spokój.

Możemy za to podpatrywać, jak rośnie Blue Ivy. jej mama chętnie zabiera 6-letnią córkę na ważne imprezy i oficjalne gale. Chce w ten sposób wynagrodzić Blue fakt, że rodzice muszą dzielić swą uwagę między trójkę dzieci.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Beyonce dba o prywatność bliźniąt?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz