Benji Madden zaliczył wpadkę na ślubie!Mąż Cameron Diaz (42 l.), Benji Madden (35 l.), omal nie zgubił obrączki podczas ceremonii! Choć o ślubie aktorki z wokalistą zespołu Good Charlotte media spekulowały od kilku tygodni, niewiele osób wierzyło, że kiedykolwiek dojdzie on do skutku. Cameron Diaz od zawsze powtarzała bowiem, że instytucja małżeństwa oraz zakładanie rodziny zupełnie ją nie interesuje. W końcu jednak zmieniła zdanie i poślubiła ukochanego, z którym związała się latem tego roku.

Ceremonia odbyła się w jej posiadłości, dzięki czemu parze udało się uniknąć wizyty paparazzich. Nie znaczy to jednak, że żadne szczegóły ceremonii nie przedostały się “na zewnątrz”. Informator “Mail Online” doniósł o wpadce, która przydarzyła się mężowi Cameron Diaz. Benji Madden upuścił obrączkę, która omal zupełnie nie przepadła! Okazuje się, że sytuacja ta… rozbawiła gości państwa młodych.

“Kiedy miał zamiar włożyć obrączkę na palec, wyśliznęła mu się z ręki i upadła. Problem w tym, że trudno było ją w ogóle znaleźć. Zgromadzeni goście mieli niezły ubaw, patrząc jak Benji wraz ze swoim świadkiem na kolanach szukają obrączki” – zdradził informator.
Nieźle musiał się najeść strachu!
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Benji Madden zaliczył wpadkę na ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz