Ben Affleck szczerze o Jennifer LopezZwiązkiem tych dwojga żyło niegdyś całe Hollywood! Co po tylu latach na jej temat zdecydował się powiedzieć aktor? Jennifer Lopez i Ben Affleck uchodzili niegdyś za najpiękniejszą parę show-biznesu. Nieco gorzej wyszły na tym wprawdzie ich zawodowe kariery (w tym czasie aktorowi udało się wyprodukować rekordową ilość beznadziejnych filmów), jednak media na całym świecie nie spuszczały z nich oczu.

Ku niezadowoleniu wszystkich, pewnego dnia para postanowiła się rozstać i zakończyć swój dość długi związek. Pomimo iż doszło nawet do zaręczyn – kilka dni przed ślubem odwołano całą uroczystość, a para przez długi czas unikała rozmów na ten temat.

Ben Affleck wyznał później, że związek z piosenkarką nie był dobry dla jego kariery i żałuje wielu decyzji, które wtedy podjął. Nie wiadomo jednak dokładnie, czy chodziło o całą relację, czy wyłącznie o łączenie życia zawodowego z prywatnym, co w ich przypadku było notoryczne.

Aktor jakiś czas temu wyznał w wywiadzie, iż film “Gigli” był jego największą aktorską pomyłką i nie chciałby nigdy więcej oglądać go na oczy. Fakt, że wystąpił tam z Jennifer miał podgrzać atmosferę wokół ich związku i korzystnie wpłynąć na odbiór filmu, jednak przyniosło to zupełnie odwrotny skutek.

Gwiazdor wyznał jednak, że tak ogromna porażka jest winą tego… że spotykał się wtedy z J.Lo. “Nikt nie przejmował się jakoś słabym filmem Angeliny Jolie. Ale spotykałem się wtedy z Jennifer Lopez i o to chodziło. Nie tylko o kiepski film, ale także o to, że byliśmy parą” – wyznał aktor.

Czy rzeczywiście tak złe recenzje były wyłącznie winą… braku umiejętności aktorskich Lopez i tego, że akurat byli w związku?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Ben Affleck szczerze o Jennifer Lopez

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz