Bella Thorne opublikowała odważne zdjęcia!Amerykańska aktorka i piosenkarka Bella Thorne w święta wrzuciła na Snapchata odważne zdjęcia. 20-letnia piękności nigdy nie wstydziła się pokazywać swojego ciała, więc pozowanie w bieliźnie dla Belli jest codziennością. Fani aktorki są zachwyceni jej kreacją w stylu vintage. Throne wygina się przed kamerą w ekskluzywnej jedwabnej bieliźnie.

Bella została gwiazdą już w wieku kilku miesięcy, kiedy jej zdjęcie pojawiło się w czasopiśmie „Parents Magazine”. Od tamtego momentu gościła na okładkach wielu innych magazynów w Stanach Zjednoczonych oraz wystąpiła w wielu reklamach. Thorne zadebiutowała w filmie „Skazani na siebie”, w którym odegrała rolę fanki MC Sideline. To przyniosło jej popularność. Od tej pory dziewczyna cały czas pojawia się na ekranach telewizorów. Co ciekawe, Amerykanka nigdy nie chodziła do szkoły. Dziewczyna uczyła się z domu ze względu na dysleksję.

Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się dosyć odważne zdjęcia, w których młoda aktorka pozuje w bieliźnie. O wiele więcej fotografii trafiło na Snapchata, jednak tam zdjęcia znikają po pewnym czasie.

To zdjęcie aktorka zrobiła podczas nagrywania telewizyjnego show “Crazy in Love”. 20-letnia Bella pozuje w samej bieliźnie, a jej rozpuszczone rude włosy dodają tym fotografiom seksualności. Niedawno Amerykanka wrzuciła na swój profil także inne odważne zdjęcia o świątecznej tematyce.

W grudniu aktorka wyznała na Instagramie, że była molestowana. Ten wpis zaszokował fanów. „Świat czasami może być chorym miejscem” – skomentowała własny komentarz Thorne, jednak już nic więcej nie powiedziała na ten temat.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Bella Thorne opublikowała odważne zdjęcia!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz