Bella Hadid znów odsłoniła biust!Bella Hadid po raz kolejny zaskoczyła swoją stylizacją. Piękna modelka pojawiła się w popularnej restauracji dla gwiazd bez biustonosza. Fotoreporterzy oczywiście oszaleli. Bella była zachwycona.

Bella Hadid ma 21 lat i status wielkiej gwiazdy. Modelka zaistniała w świecie show-biznesu nie tylko dzięki swojej urodzie, ale także dzięki znanej siostrze Gigi, która jako pierwsza zdobyła międzynarodowy rozgłos. Dzisiaj Bella bardzo umiejętnie podsyca informacje na swój temat. I nie chodzi tu wcale o nowe kontrakty reklamowe. Bella wie, jak zrobić szum wokół siebie. Na przykład ostatnio pokazała się na ulicy bez bielizny.

Gwiazda udała się na spotkanie ze znajomymi do popularnej w West Hollywood restauracji Gracias Madre w bardzo przezroczystym topie. Oczywiście Bella miała świadomość, że wszyscy będą patrzeć się tylko na nią. Modelka, zamiast zasłaniać się, wciąż odchylała marynarkę i pokazywała swoje wdzięki.

Założymy się, że zdjęciami pięknej Belli musiał być zachwycony David Beckham. Para poznała się ostatnio w Paryżu podczas meczu piłkarskiego. Sportowiec nie mógł oderwać wzroku od 21-latki…
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Bella Hadid znów odsłoniła biust!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz