Będzie rozwód u Barbary Kurdej-Szatan?!Niedawno w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w związku Basi Kurdej-Szatan i jej męża – Rafała Szatana. Jak jest naprawdę? Specjalnie dla Plejady, aktorka komentuje całą sytuację! Kariera aktorki kwitnie! Jej droga zawodowa po słynnej reklamie „Playa” to pasmo nieustających sukcesów. Niedawno Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) została prowadzącą program „Kocham Cię, Polsko”. W międzyczasie gra także w wielu serialach, filmach. Znajduje czas także na teatr.

Niestety, w kolorowej prasie pojawiły się ostatnio plotki, że kariera mocno rzutuje na życie prywatne aktorki. W tygodniku „Na Żywo” czytamy, że „związek Barbary Kurdej-Szatan przechodzi kryzys”.

Jednak gwiazda w rozmowie z Plejadą stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

„Tabloidy wymyślają bzdury. To jest nieprawda. Nie ma żadnego kryzysu w naszym związku. Między mną a mężem jest wszystko w porządku. Mąż bardzo mnie wspiera w karierze, a ja wspieram jego. Rafał ma za tydzień ma premierę musicalu „Variete film show”, w którym jest kierownikiem wokalnym, a oprócz tego również występuje, w teatrze Variete w Krakowie. Bardzo mu w tym kibicuję” – komentuje Barbara Kurdej-Szatan.

„Dopiero co spędziliśmy wspaniały czas razem. Graliśmy wspólnie w spektaklu „Legalna Blondynka” w Krakowie. Jak zawsze, była z nami córa Hania, która teatr zna na wylot. Lubimy te wyjazdy, na szczęście wspólna praca nas zbliża, a nie oddala” – dodaje gwiazda.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Będzie rozwód u Barbary Kurdej Szatan?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz