Będzie rozwód Kate i Williama?!Straszliwe wieści z brytyjskiego dworu! Jak głoszą plotki, książęca para jest na skraju rozwodu. A wszystko przez to, że piękna Kate (34 l.) nie chce już rodzić więcej dzieci!

A byli taką piękną parą! William (34 l.) i Kate (34 l.) są kochani przez poddanych, a każde ich publiczne pojawienie się wywołuje falę entuzjazmu. Dwójka ich uroczych dzieci, George (4 l.) i Charlotte (1 rok), również podbiła serca Brytyjczyków. Jednak jak informuje „Celebrity Dirty Laundry”, katastrofa wisi na włosku! Podobno książęca para kłóci się o to, czy nadeszła już pora na trzecie dziecko. William marzy o rosnącej gromadce małych królewiątek i nie ukrywa swoich pragnień, natomiast jego małżonka równie stanowczo odmawia zajścia w trzecią ciążę.

Opieka nad dwójką maluchów jest wystarczająco absorbująca, a poza tym oczekując George’a i Charlotte, księżna cierpiała na intensywne poranne mdłości. Oby tylko Kate i William doszli w końcu do porozumienia! Inaczej na dworze dojdzie do kolejnego skandalu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Będzie rozwód Kate i Williama?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz