Beata Tadla i Jarosław Kret już nie są parą?!W lutym 2013 roku show biznesem wstrząsnęły informacje o nowej, dość zaskakującej parze: Jarosławie Krecie i Beacie Tadli. Obydwoje byli wówczas znanymi i lubianymi dziennikarzami, którzy na rzecz romansu zostawili poprzednie rodziny. Ich miłość najboleśniej odczuła żona Jarka, która z prasy dowiedziała się, że mąż i ojciec wspólnego dziecka nigdy jej nie kochał.

Cóż, Jarek nie miał już wtedy do tego głowy, bo był zajęty udzielaniem wspólnych wywiadów z Beatą i pozowaniem z nią na kolejnych okładkach. Potem przez dłuższy czas w show biznesie krążyły plotki, że Beata i Jarek zdecydowali się na ślub, ale nigdy tego nie potwierdzili. To może i lepiej, bo, jak donosi Fakt, nie są już razem.

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym – skomentował Kret w tabloidzie. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje.

Co ciekawe, trwa właśnie impreza ramówkowa Polsatu, na której Beata jest jedną z zaproszonych gwiazd. Poprosiliśmy ją więc o komentarz do rewelacji, a dziennikarka im nie zaprzeczyła:

Kibicuję Jarkowi w programie – odpowiedziała wymijająco, zaznaczając, że nie chce rozmawiać o prywatności. Czy myśli pani, że przed wszystkimi paparazzi opowiem o życiu prywatnym?

To dość niepokojąca informacja z punktu widzenia nowego sezonu Tańca z Gwiazdami, który rusza już w piątek. Beata i Jarek mieli tam tańczyć w osobnych parach, rywalizując ze sobą na parkiecie.

Wygląda na to, że teraz przynajmniej nie będą musieli udawać, że się nie lubią…

A może tylko udają, żeby wypromować show?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Beata Tadla i Jarosław Kret już nie są parą?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz