Beata Kozidrak kupi córce butik w stolicy!Właśnie mijają trzy lata odkąd Beata Kozidrak postanowiła wyrwać się ze “złotej klatki”, w której zamknął ją mąż. Oficjalnym powodem jej wyprowadzki z domu pod Lublinem była chęć nagrania pierwszej w pełni autorskiej płyty. Prawdziwą przyczyną były jednak plotki, jakoby Andrzej Pietras zrobił dziecko ukraińskiej gosposi. Podobno było w nich ziarno prawdy…

W każdy razie Kozidrak zamieszkała w Warszawie u starszej córki, a z czasem kupiła własny dom za dwa miliony złotych. Pietras w międzyczasie też wyprowadził się z ich rezydencji pod Lublinem i zamieszkał w mniejszym domu w Kalinówce.

Rodzinny dom Pietrasów przypadł młodszej córce, Agacie, która urządziła w nim siedzibę swojej firmy modowej Modlishka.

Z czasem jednak Beata i Andrzej postanowili sprzedać posiadłość i podzielić się pieniędzmi. Agatę czeka więc szukanie nowego lokalu, przeprowadzka firmy i jej przerejestrowanie. Kozidrak postanowiła ją w tym wyręczyć.

Agata od kilku lat prowadzi markę modową Modlishka. Teraz wraz z chłopakiem planują przeprowadzkę z Lublina do Warszawy, więc chciałaby spróbować podbić rynek mody w stolicy – potwierdza znajomy rodziny. Ma już butik w Lublinie, ale zawsze marzyła by otworzyć kolejny w centrum Warszawy. Niestety nie ma to pieniędzy. Beata wierzy, że jej córka ma wielki talent i jest z niej bardzo dumna. Powiedziała Agacie, żeby nie martwiła się kosztami i atrakcyjną lokalizacją, bo ona się tym zajmie. To ma być taki przedślubny prezent. Szczęście ukochanej córki jest dla niej najważniejsze.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Beata Kozidrak kupi córce butik w stolicy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz