Beata Kozidrak i Andrzej Pietras sprzedają willę pod Lublinem. Ile trzeba zapłacić?Stało się! Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) postanowili pozbyć się rodzinnego domu, w którym spędzili kilkadziesiąt lat. Ktoś się skusi? Rozstanie Beaty i Andrzeja był ogromnym szokiem i sporym zaskoczeniem. W końcu przez lata uchodzili za małżeństwo wręcz idealne, które świetnie dogaduje się nie tylko w domu, ale i w pracy.

Cóż, pozory często mylą i tak też było w tym przypadku. Dziś gwiazda opowiada w wywiadach, że zaczęła nowe życie i czuje się szczęśliwa jak nigdy. Beata zamieszkała na stałe w Warszawie i ponoć znów jest zakochana. Andrzej też daje sobie całkiem nieźle radę i chyba również nie narzeka na samotność. Para o szczegółach rozwodu i podziale majątku nie chce oczywiście rozmawiać. Wiadomo jednak, że małżonkowie mają co dzielić, gdyż przez te wszystkie lata dorobili się niezłej fortuny.

Wygląda na to, że porozumieli się także w sprawie rodzinnej willi pod Lublinem. Chyba nikt nie chce już tam dłużej zostać, gdyż postanowili wystawić posiadłość na sprzedaż! Na popularnej stronie z nieruchomościami pojawiło się ogłoszenie. Willa Kozidrak i Pietrasa robi wrażenie, co oczywiście ma też swoją cenę!

Gwiazda i jej były mąż chcą za nią aż 7 milionów złotych! Za to przyszły właściciel dostanie ogromny 800-metrowy dom z siedmioma sypialniami, kuchnią, łazienkami i przestronnym salonem. Dom położony jest na dwuhektarowej działce, która gwarantuje spokój i brak wścibskich sąsiadów.

Oczywiście do tego wszystkie należy dodać, że wcześniej mieszkała tu ta słynna polska gwiazda. Tego wycenić się już nie da!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en  Beata Kozidrak i Andrzej Pietras sprzedają willę pod Lublinem. Ile trzeba zapłacić?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz