Barbara Kurdej-Szatan w reklamie z córką! Ile zarobiła?Barbara Kurdej-Szatan z córką w reklamie! Tym razem nie chodzi o Play. Gwiazda dwóch popularnych seriali – „Ma jak miłość” i „Recepta na miłość” – podpisała właśnie kontrakt z polską firmą odzieżową Sugarfree, której sukienki o uniwersalnym kroju noszą rodzime gwiazdy. Aktorka nie wystąpiła jednak w kampanii reklamowej sama. Zdecydowała się na udział w kampanii ze swoją 5-cioletnią córką, Hanią. Ile obie panie zarobiły za udział w tej reklamie? Sprawdź!

Basia Kurdej-Szatan jest dziś absolutnym numerem jeden dla polskich reklamodawców. Co ciekawe, jej wielka kariera zaczęła się przecież właśnie od udziału w serii reklam dużej sieci telefonicznej Play. Polska oszalała na punkcie zwariowanej “blondynki z Playa”, a Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się topową gwiazdą, ikoną polskiego show-biznesu i ulubienicą widzó, która z czasem zaczęła pojawiać się w coraz większej ilości produkcji, w tym – w popularnych serialach. Dziś Barbara Kurdej-Szatan (32) ma na swoim koncie aż trzy (!) Telekamery i jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd telewizji. A teraz aktorka razem z córką występuje w reklamie! jakiej? Sprawdźcie!

Basia Kurdej-Szatan najwyraźniej w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jaka jest jej wartość rynkowa. Gwiazda “M jak miłość” podpisała właśnie kontrakt z polską marką produkującą sukienki, w których prezentowały się już m.in. takie gwiazdy, jak Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kasia Tusk i Maffashion.

Tym razem Basia w reklamie nie wystąpiła jednak sama. Firma Sugarfree, z którą aktorka podpisała kontrakt, wypuściła na rynek identyczne sukienki dla mam i córek, dlatego Kurdej-Szatan występuje w kampanii reklamowej ze swoją pięcioletnią córką, Hanią. Wybór tej pary mama-córka na pewno nie był przypadkowy, a obie panie wypadły w reklamie naprawdę przekonująco. Co więcej, jak dowiedział się “Super Express”, aktorka za reklamę zgarnęła 100 tys. złotych! Ta suma naprawdę robi wrażenie, nie sądzicie?

Wszystko wskazuje zatem na to, że w tym roku Hania Szatan może liczyć na wyjątkowo bogatego Mikołaja! Ciekawe, co pod choinkę dostanie córka Basi Kurdej-Szatan…?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Barbara Kurdej Szatan w reklamie z córką! Ile zarobiła?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz