Barbara Kurdej-Szatan dba o mężaBarbara Kurdej-Szatan (33 l.) dba o swój związek i chce mieć męża blisko siebie, nie tylko w domu. Jak dowiedział się „Super Express”, Rafał Szatan (30 l.) dołączy na stałe do obsady kultowej telenoweli „M jak miłość”. Zagra… pianistę, który będzie podrywał Joasię, czyli bohaterkę graną przez Basię!

Basia to bez dwóch zdań gwiazda numer jeden w naszym kraju. Gra w najpopularniejszych serialach, pojawia się w reklamach, prowadzi programy oraz imprezy i festiwale. Co za tym idzie, często jest gościem w domu, przez co może cierpieć jej małżeństwo. Na szczęście jest na to sposób – praca z mężem.

Zaczęło się od występu na imprezie sylwestrowej TVP. Oboje wykonali aranżacje dwóch hitowych piosenek Eltona Johna. Nie jest tajemnicą, że Rafał na co dzień zajmuje się muzyką, więc jego występ nie zdziwił nikogo. Kilkanaście dni później małżeństwo pojawiło się w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów. Jako para zostali także zaproszeni do programu Polsatu „The Story Of My Life”. Był to tylko początek ich wspólnej przygody z telewizją

Rafał Szatan dołączył do “M jak miłość”

A teraz kolejna niespodzianka. Niedawno informowaliśmy, że Rafał pojawi się gościnnie w jednym z odcinków „M jak miłość”. Zagra pianistę, który będzie akompaniował serialowej Joasi podczas występu w bistro. Tak jednak spodobał się produkcji, że zdecydowano się rozszerzyć jego wątek. W jednym z odcinków po wakacjach pianista pojawi się w domu Asi, by zaproponować jej współpracę.

Wszystko tu jest takie nastrojowe, niezwykłe. Ten ogród, dom, a przede wszystkim jego właścicielka – powie muzyk i nieoczekiwanie zaproponuje jej randkę!

A to oznacza jedno. Będą parą nie tylko w życiu, ale i w serialu! I najważniejsze, że będą razem.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Barbara Kurdej Szatan dba o męża

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz