Bajkowe życie Pippy Middleton!Po kilku latach miłosnych niepowodzeń siostra księżnej Kate zaręczyła się z milionerem. Jest obsypywana prezentami, których książę William nigdy nie daje żonie

Długo czekała na swojego księcia z bajki, ale opłaciło się. „Panna Pippa Middleton i pan James Matthews mają przyjemność poinformować, że zaręczyli się w niedzielę 17 lipca i na przyszły rok planują ślub” – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu narzeczonych.

Teraz już siostra księżnej Kate nie musi się o nic martwić. Jeszcze niedawno nie miała czym zaimponować swoim rodakom w Wielkiej Brytanii. Nikt nie chciał kupować jej poradnika o organizowaniu imprez, więc wydawcy zerwali kontrakt na kolejne książki. Miała prowadzić talk show w amerykańskiej telewizji, ale ostatecznie skończyło się na pomyśle. Nie układało jej się też w miłości. Do czasu. James Matthews, z którym Pippa spotyka się od 2015 roku, to 40-letni biznesmen. Jego posiadłość w Londynie warta jest 89 milionów złotych, a prywatny samolot ponad 15 milionów. Narzeczony nie szczędzi też grosza na ukochaną. Kupił jej pierścionek zaręczynowy za ponad 1,3 miliona złotych i zegarek Cartiera z 18-karatowego różowego złota z 50 diamentami za prawie 76 tysięcy złotych.

Na takie prezenty nie ma co liczyć siostra panny Middleton, choć przecież to ona jest księżną. W dodatku Kate ograniczona jest sztywnymi regułami obowiązującymi na królewskim dworze, a Pippa nie dość, że już opływa w luksusy, to jeszcze będzie miała więcej swobody. Dotąd żyła w cieniu siostry, ale wygląda na to, że teraz to nią Brytyjczycy będą się bardziej interesować.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Bajkowe życie Pippy Middleton!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz