Babyshower u Candice Swanepoel!Candice Swanepoel i Hermann Nicoli już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Jak wyglądają przygotowania do przyjścia na świat malucha? W świecie modelingu trwa prawdziwy baby boom! Już niedługo na świat przyjdzie dziecko Bar Refaeli. Ojcem dziecka modelki jest Adi Ezra, izraelski biznesmen i milioner. Para dobrą wiadomość przekazała fanom za pomocą Instagrama.

W ciąży jest również Behati Prinsloo, żona muzyka Adama Levine’a. Modelka również pochwaliła się dobrą wiadomością z fanami. W przeciwieństwie do koleżanki to będzie jej pierwsze dziecko. Obie panie chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia ciążowych brzuszków. Z dnia na dzień modelki i zaskakują coraz to piękniejszymi i ciekawszymi zdjęciami z przebiegu ciąży.

Do Bar Refael i Behai Prinsloo dołączyła jakiś czas temu Candice Swanepoel. To znana południowoafrykańska modelka, która największa popularność zdobyła głównie z bycia Aniołkiem Victoria’s Secret. Miłość swojego życia poznała w Paryżu, mając zaledwie 17 lat. Dziś wraz z Hermannem Nicoli jest już ponad dziesięć lat, a zaledwie w ubiegłym roku się zaręczyła. Para już niedługo po raz pierwszy zostanie rodzicami. Jakiś czas temu na Instagramie modelki pojawiła się masa pięknych zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Jak widać gwiazda postanowiła dorównać koleżankom z branży.

Dziś Candice Swanepoel pochwaliła się z fanami kolejnymi wyjątkowymi zdjęciami. Modelka zorganizowała baby shower, czyli imprezę poprzedzającą narodziny dziecka. Zabawa nawiązywała do motywu afrykańskiego, który miał być nawiązaniem do korzeni modelki. Gwiazda wyznała nawet, że spodziewa się chłopca i da mu na imię Anacã.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Babyshower u Candice Swanepoel!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz