Ariel Winter nie ukryła blizn po zmniejszeniu biustu!Ariel Winter w czerwcu 2015 roku przeszła operację zmniejszenia piersi. Na gali SAG pojawiła się w sukni, która odsłoniła pozostałe po zabiegu blizny. “Wpadka” – rozpisywały się amerykańskie tabloidy. Odpowiedziała im na Twitterze.

Ariel Winter, znana polskim widzom głównie dzięki serialowi “Współczesna rodzina”, od lat walczy z wizerunkiem seksbomby. Dlaczego, spytacie. W końcu w Hollywood piękne ciało to wartość prawie, że najwyższa. Z tym, że Ariel ma dopiero 18 lat, a jej największy kompleks – bardzo duże piersi – sprawiły, że jako “seksowna” opisywana była przez prasę niskich lotów już jako 14-latka. Ponad pół roku temu, w wieku lat 17, postanowiła poddać się operacji zmniejszenia piersi z rozmiaru 70F na 75D. Wpływ na decyzję miały także względy zdrowotne.

Jestem bardzo młoda, ale mam dojrzałe ciało. Z jednej strony jest to błogosławieństwo, z drugiej przekleństwo. Jestem wysoką dziewczyną z dużymi piersiami – narażona jestem przez to nie tylko na ostracyzm, ale i fizyczny ból – mówiła wówczas w wywiadzie dla People.com.

Jakiś czas po operacji dodawała do tego także:

To było jak ciężar, który stale nosiłam na swojej klatce piersiowej. Dosłownie i w przenośni.

Na sobotnim rozdaniu nagród SAG Ariel Winter pojawiła się w przepięknej, odsłaniające plecy sukni projektu Romony Kevez. Uwagę zwrócono jednak nie na kunsztowną kreację, a na widoczne na boku ciała blizny po operacji zmniejszania piersi.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Ariel Winter nie ukryła blizn po zmniejszeniu biustu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz