Ariana Grande zaręczona!Ariana Grande zaledwie półtora miesiąca temu rozstała się ze swoim byłym partnerem, Macem Millerem, po dwóch latach związku. Nikt nie spodziewał się, że od razu zacznie spotykać się z kimś innym, a co dopiero, że zdecyduje się na… zaręczyny. Dlaczego Ariana Grande i Pete Davidson po kilku tygodniach związku podjęli decyzję o zaręczynach? Wiemy!

Ariana Grande i Pete Davidson zaręczyli się! Fani są w niemałym szoku, bo para zdecydowała się na tak poważny krok, zaledwie po kilku tygodniach związku. Uczucie Ariany Grande i Pete’a Davidsona zaczęło rozwijać się chwilę po tym, jak oboje zakończyli swoje poprzednie związki. Przypomnijmy, że Ariana Grande i jej chłopak, Mac Miller ogłosili swoje rozstanie zaledwie półtora miesiąca temu. Mniej więcej w tym samym czasie media obiegła również informacja, że Pete Davidson i Cazzie David rozstali się po dwóch latach związku. Wygląda więc na to, że zarówno wokalistka, jak i komik nie zamierzają długo rozpaczać po byłych partnerach. Wręcz przeciwnie – Ariana Grande i Pete Davidson właśnie się zaręczyli!

Ariana Grande i Pete Davidson są zaręczeni po zaledwie kilku tygodniach spotykania się ze sobą, jeśli wierzyć zapewnieniom Us Weekly. Chociaż para nie potwierdziła krążących plotek, to również im nie zaprzeczyła, a Ariana Grande nawet polubiła niektóre posty z gratulacjami na Twitterze. Według zachodniego portalu, Ariana Grande i Pete Davidson ogłosili zaręczyny na przyjęciu urodzinowym Roberta Pattinsona w Los Angeles w sobotę. Fani dopatrzyli się również pierścionka zaręczynowego Ariany na zdjęciu, które jej brat Frankie, dodał na Instagram.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ariana Grande zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz