Ariana Grande ma zaburzenie psychiczne po zamachu w ManchesterzeAriana Grande zdradziła, że zmaga się z zespołem stresu pourazowego w wyniku traumy, której doświadczyła po ataku terrorystycznym na swoim koncercie w Manchester Arena w maju 2017 roku. W wywiadzie dla brytyjskiego “Vogue” ujawnia, że do tej pory nie jest w stanie mówić o tym tragicznym wydarzeniu bez łez.

Ariana Grande bez kucyka i eyelinera zachwyca na okładce brytyjskiego “Vogue”. W towarzyszącym zdumiewającej sesji zdjęciowej wywiadzie gwiazda po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o tym, jak wielki wpływ wywarł na jej psychikę zamach terrorystyczny po jej koncercie w Manchesterze. 22 maja minął rok od tragicznego zdarzenia, w którym zginęły 23 osoby (w tym sprawca ataku), a 119 osób został rannych. Piosenkarka wyraźnie do tej pory nie może dojść do siebie. Kończąca w tym roku 25 lat wokalistka przyznała się, że od tamtego czasu cierpi na zespół stresu pourazowego!

- Nie powinnam nawet mówić o moich własnych doświadczeniach, nie powinnam mówić czegokolwiek. Nie wydaje mi się, że kiedykolwiek będę wiedziała, jak o tym mówić i nie płakać – wyznała Ariana Grande w rozmowie dla brytyjskiego “Vogue”.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ariana Grande ma zaburzenie psychiczne po zamachu w Manchesterze

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz