Ariana Grande jest wściekła na Selenę Gomez!Ariana Grande robi się coraz bardziej znana ze swoich feministycznych wystąpień. Niedawno gwiazda uniosła się, gdy jeden z fanów zarzucił jej epatowanie seksualnością w teledysku:

Kiedy ludzi przestanie razić kobieta pokazująca swoje ciało, wyrażająca swoją seksualność? Mężczyźni zdejmują swoje koszule, wyrażają seksualność na scenie, w teledyskach, na Instagramie, gdziekolwiek chcą. Cały czas. Podwójne standardy są nudne i męczące. Z całym szacunkiem, czas oddzielić wasze głowy od *p. Kobiety też mogą kochać swoje ciała!! – napisała zła wokalistka.

Teraz Ariana znów ma powody do niezadowolenia. Tym razem nie chodzi o nią, ale o koleżankę z branży – Selenę Gomez (23 l.). Grande z właściwym sobie temperamentem podkreśla, że nie powinno się – wspominając o Selenie – nazywać jej “byłą dziewczyną Justina Biebera”.

- W ubiegłym roku Selena nagrała tyle świetnych piosenek, a z nim nie spotyka się już od wieków – tłumaczy swój punkt widzenia Ariana. – Nazywajcie ją jej imieniem i nazwiskiem! – wzywa media.

Zdaniem Grande określanie kobiet mianem czyichś dziewczyn czy partnerek jest nie fair, ponieważ zazwyczaj mają one na koncie mnóstwo sukcesów i osiągnięć, które definiują je lepiej, niż związek z mężczyzną.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Ariana Grande jest wściekła na Selenę Gomez!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz