Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha znów się spotykają?!Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha bardzo się polubili 2 lata temu, gdy aktor był jeszcze w związku z Marią Stefańską. Wkrótce potem rozstał się z nią. Podobno Maria była zazdrosna o zażyłość Antoniego z Agnieszką. Tymczasem Więdłocha zdecydowała się na związek z młodszym od niej o 9 lat Maciejem Musiałem. Szybko jednak wyszło na jaw, że jest dla niej za mało dojrzały. Maciej wytłumaczył jej, że nie zrezygnuje dla niej z imprez i flirtów z innymi kobietami, więc może lepiej żeby rozstali się zanim ją zdradzi.

Agnieszka przyznała mu rację i zaczęła spotykać się z Sebastianem Fabijańskim. Okazało się jednak, że to nic poważnego.

Sebastian zabierał ją na romantyczne wypady w góry, ale to był tylko przelotny romans – ujawnia w rozmowie z Faktem znajoma aktorki.

Tymczasem Pawlicki odnowił swoją znajomość z Więdłochą i coraz częściej widywani są razem. Podobno uczucie, łączące ich przed dwoma laty, odżyło.

Romansują ze sobą od wakacji – zdradza znajomy pary. Po raz pierwszy pokazali się razem wśród kolegów na jednym z festiwali muzycznych i nie szczędzili sobie czułości. Antek stracił dla niej głowę i przebąkiwał coś nawet o tym, że chciałby się jej oświadczyć. Agnieszka ucieka jednak od zobowiązań i wolałaby nie podejmować takich deklaracji.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha znów się spotykają?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz