Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha zaręczeni!Antoni Pawlicki, aktor znany z serialu „Czas honoru”, postanowił ustabilizować życie prywatne i oświadczył się swojej partnerce. Szczęśliwą wybranką jest Agnieszka Więdłocha, która niedawno postanowiła dać aktorowi drugą szansę. Wszystko wskazuje na to, że niedługo staną razem na ślubnym kobiercu! O tym, że Antoni Pawlicki (33 l.) i Agnieszka Więdłocha (30 l.) znowu są parą, Fakt poinformował jako pierwszy. Teraz mamy jeszcze lepsze wieści. Okazuje się, że się zaręczyli!

– Antoni powtarza wszystkim znajomym, że Agnieszka jest kobietą jego życia. Uznał, że nie ma już co dłużej zwlekać – tak nasz informator wyjaśnia niespodziewaną decyzję aktora o oświadczynach.

Zaskoczona takim obrotem sprawy była nawet sama Więdłocha. Trudno jej się dziwić, przecież historia miłości pary jest mocno zagmatwana. Byli już razem kilka lat temu, ale im nie wyszło. Spotykali się potem z różnymi partnerami, by ostatecznie do siebie wrócić w lecie zeszłego roku. Mimo tych przejść aktorka zdecydowała się jednak pójść za głosem serca. Przyjęła oświadczyny Pawlickiego i zgodziła się zostać jego żoną. Kiedy ślub? Tego nie wiadomo, para jest bowiem bardzo skryta. Do tego stopnia, że Więdłocha nie chwali się nawet pierścionkiem zaręczynowym.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha zaręczeni!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz