Antoni Królikowski zamierza oświadczyć się w Święta?!Antek Królikowski (28 l.) i Julia Wieniawa (19 l.) są parą już od roku. Czy to właściwa pora, by aktor poprosił o rękę swoją ukochaną? Wszystko wskazuje na to, że fani tych dwojga mogą się tego spodziewać!

Na początku nikt nie wróżył tej parze długiego stażu. On znany z rozrywkowego stylu życia, a w dodatku ona młodsza od aktora o całe 9 lat. Jednak jakie było zdziwienie wszystkich, którzy nie wierzyli w tę miłość, że Julia i Antek pasują do siebie idealnie!

Uchodzą wśród znajomych za dobraną i zgodną parę. Wspierają się jak tylko potrafią i zawsze wypowiadają się o sobie wzajemnie bardzo ciepło.

“Rozpiera mnie duma, gdy obserwuję, jak ta młoda i piękna dziewczyna się rozwija. Nagrywa płytę, gra w serialu i kręci filmy. To doświadczenie jest bardzo wzbogacające i jeśli przejdzie się taką drogę jak ona, to będzie się miało twardą skórę w przyszłości” – nie może nachwalić się swojej ukochanej Antek, który jeszcze do niedawna uchodził za bawidamka w show-biznesie.

Za to Wieniawa zdradziła w rozmowie z tabloidem “Fakt Gwiazdy”, że razem z gwiazdorem mają niecodzienne plany na sylwestra.

“Na sylwestra jadę z Antkiem wygrzać się na plaży do Dominikany” – powiedziała szczęśliwa Julia.

To może być doskonała okazja, żeby aktor poprosił o rękę Wieniawę. Jak zapewniają znajomi celbryty, jest on przekonany, że to kobieta jego życia.

“Antek zbliża się do trzydziestki i coraz częściej mówi, że w końcu powinien się ustatkować na dobre. Do tego jest romantykiem” – mówią gazecie osoby z otoczenia aktora.

Fanom tej pary nie pozostaje nic innego, jak wypatrywać w nowym roku pierścionka na palcu młodej gwiazdki!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Antoni Królikowski zamierza oświadczyć się w Święta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz