Antoni Królikowski miał dość flirtów Kasi Sawczuk?!Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk zaczęli pokazywać się wspólnie na salonach w zeszłym roku. Jednak ich relacja przeszła do historii. Dlaczego?

Życie osobiste Antoniego Królikowskiego było zawsze tematem plotek i spekulacji. Młody aktor nie słynie ze stałości w uczuciach. W jego życiu kobiety zmieniały się jak w kalejdoskopie. Plotkowano o relacji łączącej go z Joanną Jarmołowicz, Samuelą Górską czy Laurą Breszką.

Wiosną zeszłego roku coś się jednak zmieniło. Antoniego Królikowskiego zaczęto widywać w towarzystwie pięknej, filigranowej blondynki Katarzyny Sawczuk. To finalistka czwartej edycji The Voice of Poland, znana także z ról w serialach Hotel 52 czy Czas Honoru.

Aktor nie szczędził jej w wywiadach ciepłych słów. Komplementował talent młodej wokalistki, jak również jej urodę.

Ja mam poczucie, że jest naprawdę skarbem dla tego kraju i w ogóle dla całego świata. To, co ona ma w sobie, talent, który jest… nie do podrobienia. Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent, i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował” – zadeklarował w jednym z wywiadów Królikowski.

Para wybrała się w czerwcu na wspólne wakacje. Wydawali się szczęśliwi jak nigdy – nie szczędzili sobie czułości, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Jednak po powrocie coś się zmieniło.

Według plotek i doniesień prasy bulwarowej Katarzyna Sawczuk wyprowadziła się z mieszkania Antoniego Królikowskiego. Inne źródła twierdzą, że młody aktor kazał wyprowadzić się z niego wokalistce po karczemnej awanturze. Ponoć dotarły do niego niepokojące plotki dotyczące narzeczonej, chciał je zweryfikować, z czego wyniknęła kłótnia.

Zarówno Antoni Królikowski, jak i Katarzyna Sawczuk odmawiają komentarza w tej sprawie. Faktem jest, że ostatnie wspólne zdjęcia na Instagramie zamieścili ok.5-6 tygodni temu. Wcześniej bardzo chętnie dzielili się w sieci fotografiami pełnymi czułości.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Antoni Królikowski miał dość flirtów Kasi Sawczuk?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz