Antek Królikowski szczerze o karierze Julii WieniawyAntek Królikowski i Julia Wieniawa są parą od dwóch lat. Wieniawa jest obecnie najpopularniejszą i najlepiej zarabiającą nastolatką w Polsce. Na najnowszej kampanii reklamowej zarobi dwa miliony złotych! Jak w tak krótkim czasie udało jej się zdobyć taką sławę? Królikowski ma na to prostą odpowiedź. Jaką? Sprawdź!

Antek Królikowski i Julia Wieniawa to hot para w polskim show-biznesie. Królikowski, syn Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, aktorstwo ma w genach i już od dawna pojawia się na małym i wielkim ekranie. Za to Wieniawa regularnie pojawiać się w mediach zaczęła dopiero dwa lata temu… i od razu zrobiła piorunującą karierę! O mało znanej aktorce serialu “Rodzinka.pl” zrobiło się bardzo głośno, gdy zadebiutowała się u boku Królikowskiego na rozdaniu Telekamer. Od tego czasu Wieniawa idzie jak burza. Kontrakty reklamowe, angaże w filmach oraz działalność w social mediach przyniosły jej fortunę i wielką rozpoznawalność. Na czym polega fenomen Julii Wieniawy?

Antek Królikowski (29) udzielił wywiadu dwutygodnikowi “Flesz”. Opowiedział w nim o pracy przy nowym filmie “Dywizjon 303″, o współczesnej męskości, a także o swojej dziewczynie, Julii Wieniawie (19). Czy jej nagła popularność i idący za nią olbrzymi sukces są dla niego zaskoczeniem? Tak Królikowski mówi o Wieniawie w nowym wywiadzie:

Podziwiam i cieszę się jej szczęściem! Nie dziwi mnie, że Julcia robi taką karierę. Jest utalentowana, piękna i przede wszystkim szalenie pracowita – tłumaczy Antek.

Czy między aktorską parą dochodzi do aktów zazdrości lub zawiści na tle zawodowym?

Cień rywalizacji pojawia się, ale tylko, kiedy gramy w gry! – mówi Królikowski. – Zazdroszczę Julce determinacji i samoświadomości. Jej energia jest na wagę złota. Musimy się wspierać, bo im więcej spotyka nas dobrego, tym więcej pojawia się osób, którym niekoniecznie się to podoba. Show-biznes bywa okrutny, wiem o tym od lat, trzeba mieć twardą skórę i kogoś bliskiego, na kogo zawsze można liczyć.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na pewno mogą liczyć na siebie! Są prawie nierozłączni, razem podróżują, pojawiają się w programach telewizyjnych i wychowują psa. Ale zamieszkać Wieniawa postanowiła sama
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Antek Królikowski szczerze o karierze Julii Wieniawy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz