Antek Królikowski pociesza się po rozstaniu z Kasią Sawczuk!Antek Królikowski nie ma szczęścia w miłości. Niedawno rozstał się z ukochaną, Katarzyną Sawczuk, wobec której miał poważne plany. Niestety miłość aktorów nie przetrwała, a 19-latka spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się od partnera. Wszystko wskazuje na to, że aktor zbytnio nie rozpacza po rozstaniu, a wolny czas spędza w towarzystwie przyjaciół. Na profilu na Instagramie opublikował właśnie nagranie ze spotkania z Alanem Anderszem.

Nikt nie przypuszczał, że Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk tak szybko się rozstaną. Jeszcze na początku lipca spędzili wspólne wakacje z rodziną Królikowskich na jednej z wysp w Grecji. Sam Antek w maju, w rozmowie z Faktem wyznał, że darzy młodziutką dziewczynę szczerym i mocnym uczuciem.

Niestety ich związek nie przetrwał. Aktor zerwał z ukochaną z powodu jej frywolnego zachowania. – Kasia lubi być adorowana. Jest dobra we flircie, w końcu Antka też zdobyła w taki sposób – zdradził nam znajomy pary. Sawczuk w pośpiechu spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się z mieszkania gwiazdora.

Królikowski nie unika jednak publicznych wyjść. Niedawno pojawił się na premierze filmu „Nowy Świat”, gdzie chętnie pozował fotoreporterom do zdjęć. Z kolei na Instagramie regularnie publikuje fotografie, na których można zobaczyć go w towarzystwie przyjaciół. Ostatnio pochwalił się nagraniem z Alanem Anderszem, z którym wybrał się na wycieczkę rowerową. Aktorzy przyjaźnią się od wielu lat.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Antek Królikowski pociesza się po rozstaniu z Kasią Sawczuk!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz