Anne Hathaway w 5. miesiącu ciąży!Anne Hathaway jest w piątym miesiącu ciąży. Paparazzi zrobili jej zdjęcia tego samego dnia – jakże inaczej prezentowała się w dwóch różnych stylizacjach. Rano paparazzi zrobili zdjęcia spodziewającej się pierwszego dziecka Anne Hathaway, gdy spacerowała po mieście w dresach. Spod opinającej bluzy można było dostrzec coraz większy brzuch ciążowy aktorki. Dopełnieniem sportowego looku była szara wełniana czapka, nie zabrakło też sportowych butów.

Ubrała się wygodnie – skomentował “Daily Mail”.

A jeszcze tego samego dnia wieczorem aktorka wybrała się na randkę z mężem, Adamem Schulmanem. Tym razem miała na sobie już zdecydowanie bardziej elegancki strój. Luźna czarna bluzka nieco bardziej maskowała jej błogosławiony stan, na nią aktorka narzuciła stylowy szary płaszcz. W trakcie ciąży dla Anne Hathaway najważniejsze jest własne zdrowie i brak trosk. Portal Eonline.com zdradza, jak aktorka dba o siebie.

Ćwiczy i stara się pozostać w formie w trakcie ciąży. Zależy jej na tym, by jej ciąża przebiegła zdrowo i nie stresuje się tym, że przytyje – doniósł portalowi informator.

Wiadomość o ciąży Hathaway przedostała się do mediów za sprawą jej brata. Tom jest komikiem i podczas jednego z występów miał się podzielić z widownią radosną nowiną. Według informacji zagranicznych mediów, ma być to drugi trymestr.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Anne Hathaway w 5. miesiącu ciąży!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz