Anna Wendzikowska walczy w sądzie o córkęTo może być naprawdę długa i nieprzyjemna batalia! W poniedziałek Anna Wendzikowska (37 l.) i Patryk Ignaczak (34 l.) po raz pierwszy spotkali się w sądzie. Byli kochankowie walczą o opiekę nad córeczką.

Do warszawskiego sądu aktorka i wokalista AudioFeels przyjechali osobno. Para nie rozmawiała ze sobą i wiało między nimi chłodem. Jak udało nam się dowiedzieć, na sali sądowej obie strony złożyły zeznania. Ostatecznej decyzji w sprawie miejsca zamieszkania Kornelii (3 l.) jednak nie podjęto.

Sąd wyznaczył kolejną rozprawę na początek lutego. Przypomnijmy, że para rozstała się 2 lata temu. Zgodnie z ustaleniami ich córeczka mieszka z mamą, a u taty spędza dwa weekendy w miesiącu i śpi raz w tygodniu. Ponieważ Anna nie była zadowolona z tego, jak wyglądają kontakty Patryka z córką, złożyła w sądzie wniosek, by dziewczynka zawsze nocowała w jej domu. Muzyk w odpowiedzi zaczął walkę o zmianę miejsca zamieszkania Kornelii i domaga się, by dziewczynka zamieszkała z nim.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Anna Wendzikowska walczy w sądzie o córkę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz