Anna Wendzikowska świętuje 35. urodziny!Anna Wendzikowska kończy 35 lat. Dziennikarka dzisiaj zachwyca swoimi stylizacjami, a jak było kiedyś? Wiedzieliście, że była blondynką? Anna Wendzikowska jest dziś jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Karierę zaczynała jednak jako aktorka. Zadebiutowała w 1997 r. w serialu “Klan”, potem mogliśmy ją w wielu innych produkcjach. Aktorka ma za sobą też role w filmach “Show” czy “Poza zasięgiem”, w którym zagrała m.in. ze Stevenem Seagalem.

Dzisiaj Anna Wendzikowska przygotowuje wywiady z największymi gwiazdami świata filmu dla “Dzień Dobry TVN”. Rozmawiała m.in. Julią Roberts, Leonardo DiCaprio czy Robertem De Niro. Wspomnienia z tych wywiadów dziennikarka opisała w książce “PytAnia o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic”. Poza tym Anna Wendzikowska prowadzi bloga i pisze felietony.

Prywatnie jest mamą Kornelii, która przyszła na świat na początku stycznia 2015 r. Związana jest z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem. Jak podaje na swoim blogu uwielbia podróże, poezję i amerykańskie sporty. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się dziennikarka.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Anna Wendzikowska świętuje 35. urodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz