Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem!Anna Wendzikowska potwierdziła informacje o rozstaniu z Patrykiem Ignaczakiem. Po zakończonym związku dziennikarka wyjechała z córką w góry. Fotkami z wyjazdu pochwaliła się na swoim Instagramie. Wskazówką na temat rozstania mógł być opis, jaki zamieściła pod jednym ze zdjęć.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak rozstali się. Jak donosił wczoraj Fakt, po trzech latach związku muzyk wyprowadził się z mieszkania na Mokotowie. Podobno kryzys między nimi trwał już od dawna, a problemów, które się nawarstwiały, nie udawało się rozwiązać. W środę Party poinformowało, że dziennikarka potwierdziła doniesienia o jej związku z Ignaczakiem. Po rozstaniu Wendzikowska pojechała z córką w góry. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na swoim Instagramie. Wskazówką na temat rozstania mógł być opis, jaki zamieściła pod jednym ze zdjęć sprzed pięciu dni.

- Podziwiamy widoki… bo listopad też może być piękny. Beskidy, piękna Polska. Ciesz się życiem, inspiruj się. Matka i córka zawsze razem, miłość, jak żadna inna – napisała w serii hasztagów.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz