Anna Wendzikowska pokazała nowego faceta!Anna Wendzikowska (36 l.) ma już za sobą kilka związków i to niezbyt udanych. Tym razem jednak może być inaczej, bo dziennikarka jest naprawdę szczęśliwa. Niestety te związki nie okazały się dla niej szczęśliwe i Anna została samotną mamą. Na szczęście nie trwało to zbyt długo, bo w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy.

Plotki o tym, że Anka znalazła sobie kogoś nowego po rozstaniu z Patrykiem, pojawiły się już w styczniu 2017 roku. Od tamtej pory byli widywani razem na wspólnych wyjazdach i wygląda na to, że nadal są w sobie szaleńczo zakochani.

Najwyraźniej Wendzikowska poczuła się na tyle pewnie w nowym związku, że postanowiła pokazać swojego wybranka na zdjęciu, które opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu para całuje się na jednej z wietnamskich plaż i trzeba przyznać, że sprawiają wrażenie, jakby nie widzieli świata poza sobą! Dla celebrytki jednak najważniejsze było, żeby jej córeczka zaakceptowała nowego wujka i wygląda na to, że tak też się stało. Mała Kornelia pokochała wujka i chętnie spędza z nim czas.

Możliwie, że już niedługo gwiazda powie sakramentalne “tak” i w końcu ułoży sobie życie u boku jednego mężczyzny.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Anna Wendzikowska pokazała nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz