Anna Wendzikowska na okładce magazynu “Shape”! Spodoba się Wam!Figura jak marzenie – piszą fanki. Swego czasu Anna Wendzikowska (34 l.) swoją miłość do aktywności fizycznej przypłaciła… falą krytyki. Internautki załamywały ręce, gdy świeżo upieczona mama Kornelii wskoczyła w legginsy i poszła na siłownię. Jak widać nic złego nie stało się ani Kornelii, ani mamie. Ba! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia 34-letniej dziennikarki, by upewnić się, że ruchu nie należy się bać. Treningi to zdrowie i… piękna sylwetka, oczywiście.

Świetną figurę Wendzikowskiej mamy okazję podziwiać na okładce nowego numeru SHAPE. Mama Kornelii pozuje w rozsuwanym kostiumie kąpielowym. Ten dekolt i te nogi na pewno poderwą do ćwiczeń osoby, które do tej pory wątpiły w sensowność ćwiczeń. Kilka dni temu, gdy dziennikarka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione po treningu, jej fanki zaczęły dociekać:

Figura jak marzenie. Jak często ćwiczysz? Jakiś konkretny program? – pytały.

Dołączam do pytania i częstotliwość ćwiczeń, żeby mieć taka sylwetkę. Czy podczas wjazdów też Pani ćwiczy? – były ciekawe internautki.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Anna Wendzikowska na okładce magazynu Shape! Spodoba się Wam!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz