Anna Mucha wylądowała w szpitalu!Anna Mucha (36 l.) nie dotarła do Gorzowa Wielkopolskiego na spektakl, w którym gra jedną z głównych ról. Gwiazda była już w drodze, ale niestety zasłabła w trakcie jazdy i trafiła do szpitala.

W sobotę na dużej scenie Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim miał się odbyć spektakl “Single po japońsku” z udziałem Anny Muchy. Niestety, aktorka nie dojechała na miejsce. Zasłabła w drodze i trafiła do jednego z wielkopolskich szpitali.

“Z przykrością informujemy, iż z powodu problemów zdrowotnych aktorki jesteśmy zmuszeni przełożyć spektakl >Single po japońsku<, który miał się odbyć dzisiaj, 8 października, w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Spektakl odbędzie się w grudniu 2016 r. Dokładna data i godzina przełożonego spektaklu zostanie podana w najbliższy wtorek 11 października. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. W przypadku problemów z dotarciem na spektakl w nowym terminie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu" – czytamy w aktualnościach na stronie teatru.

Jak dowiedział się "Super Express", aktorce znanej z serialu "M jak miłość" podano kroplówkę. Po wstępnych badaniach wydaje się, że jej organizm jest wycieńczony. Brak mu minerałów, a sama aktorka jest po prostu przemęczona. – Teraz Ania dochodzi do siebie, ale będzie musiała przeprowadzić wiele badań, by się dowiedzieć, czy z jej zdrowiem nie dzieje się coś poważniejszego – powiedział nam przyjaciel Muchy.

Ostatnio gwiazda dużo pracowała. Jest nie tylko aktorką, ale radzi sobie również z biznesem. W dodatku jest mamą dwójki małych dzieci.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Anna Mucha wylądowała w szpitalu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz