Anna Lewandowska założy nowy biznes!Anna Lewandowska ostatnio wyznała, że nie zamierza kontynuować swojej kariery sportowej. Chociaż była mistrzyni świata w karate nie wystąpi już w żadnej imprezie międzynarodowej, to nie oznacza, że rezygnuje z uprawiania sportu. Co więcej, ma pomysł, by zostać w tej branży, nie tylko jako żona reprezentanta Polski w piłce nożnej. Jakie ma plany Lewandowska?

Anna Lewandowska ma żyłkę do interesów. Pisanie książek o fitnessie i zdrowym stylu życia od dawna przestało jej wystarczać. Żona Roberta Lewandowskiego chciałaby – jak podaje tygodnik „Show” – otworzyć własny klub fitness. Gdzie? Okazuje się, że sportsmenka wcale nie chce go otwierać w Monachium, tylko wybrała lokalizację w Warszawie.

Lewandowska otworzy swój klub na warszawskim Mokotowie, najprawdopodobniej w połowie 2016 roku. Według informatorów tygodnika, w samym sercu budynku ma się znaleźć centrum rehabilitacji dla sportowców, którego ambasadorką zostanie mianowana… Anna Lewandowska! Nie zabraknie też sal do fitnessu, aerobiku i ćwiczeń siłowych.

Ale to nie koniec niespodzianek. W klubie Anny Lewandowskiej będzie również możliwość zapisania się na indywidualne konsultacje z Lewandowską, która swoim klubowiczom będzie służyła wiedzą z zakresu ćwiczeń oraz odpowiedniej zbilansowanej diety. Czy klub Anny Lewandowskiej to konkurencja dla analogicznej placówki, którą dwa lata temu założyła Ewa Chodakowska?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Anna Lewandowska założy nowy biznes!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz