Anna Lewandowska urodzi w Niemczech!Anna Lewandowska (28 l.) swój poród już perfekcyjnie sobie zaplanowała. Tabloid ujawnia szczegóły… Robert Lewandowski (28 l.) i jego żona na przełomie kwietnia i maja zostaną po raz pierwszy rodzicami. Na razie sami zainteresowani nie zdradzili płci dziecka, choć piłkarz pochwalił się, że już ją poznali.

Niektórzy czujni internauci zauważyli ponoć komentarz Anny, w którym wyznała, że będzie to dziewczynka. Bez wątpienia Lewandowska będzie rodzić w iście królewskich warunkach, choć szczegóły porodu i tak nieco zaskakują. “Super Expess” dowiedział się bowiem, że celebrytka ma już wszystko pieczołowicie zaplanowane!

“Teoretycznie Lewandowscy mogli wybrać Warszawę. Tu mają rodziny i bliscy mogliby im pomóc w ostatnich dniach przed rozwiązaniem, zwłaszcza gdy Robert miał wtedy wyjazdowy mecz. Ostatecznie nie zdecydowali się na taki krok. Ciąża jest prowadzona w Monachium, przez niemieckiego lekarza, więc Ania i Robert z nim ustalili wszystkie szczegóły co do rozwiązania” – donosi tabloid.

Ponoć wpływ na decyzję miał też fakt, że dla Roberta to Bawaria jest teraz prawdziwym domem, gdzie czuje się doskonale, o czym mówiła jakiś czas temu jego mama.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Anna Lewandowska urodzi w Niemczech!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz