Anna Lewandowska szaleje z pączkami!Anna Lewandowska w tłusty czwartek zaryzykowała i pozwoliła sobie zjeść jednego tradycyjnego pączka. Nie omieszkała także pochwalić się przepisem na swoje własne, zdrowe pyszności. Zachęca fanki do zgrzeszenia w ten jeden dzień w roku.

Okazuje się, że nie wszystkie uwagi fanów są Lewej na rękę. Usuwa niewygodne komentarze, szczególnie te dotyczące zdrowia i nawyków żywieniowych – czyli czegoś, w czym WAG czuje się specjalistką. Samozwańczą:

- Dlaczego usunęła Pani mój komentarz w którym przypomniałam, że od kilku lat twierdzi Pani o swojej rzekomej nietolerancji na gluten i niewskazane jest jeść w Pani przypadku tradycyjnych pączków ? Nie musi Pani wypisywać do mnie w prywatnych wiadomościach icon smile Anna Lewandowska szaleje z pączkami! – pisze jedna z obserwujących.

Fani ironicznie komentują zdjęcie Lewandowskiej opychającej się pączusiem z marmoladą. Nie każdy przecież może pozwolić sobie na złamanie diety, nawet w tłusty czwartek. Najwyraźniej Lewandowska nie może znieść krytyki i chce, aby jej wizerunek kojarzył się z perfekcyjną fit-trenerką-mamą. Myślicie, że czyszczenie komentarzy i zjedzenie pączusia raz do roku wystarczy, żeby utrzymać status wyluzowanej WAG?
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Anna Lewandowska szaleje z pączkami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz