Anna Lewandowska przerwie karierę?!Czy Ania odpuści sobie treningi podczas ciąży i zmieni nieco dotychczasowy tryb życia? Anna Lewandowska to obecnie jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozchwytywanych trenerek w Polsce. Od kilku lat o miano numeru jeden w tej dziedzinie nieustannie walczy z Ewą Chodakowską, która wraz ze swoimi “wyznawczyniami” wcale nie pozostaje w tyle…

W zeszłym tygodniu cały kraj obiegła wiadomość, która zelektryzowała wszystkie media i opinię publiczną – długo oczekiwane dziecko najgorętszej pary polskiego show-biznesu niebawem się urodzi! Sportsmenka jest już w 5 miesiącu ciąży (jak udało im się to tak długo ukrywać przed światem nie mamy pojęcia!), dlatego jej decyzja co do tego, czy dalej pozostanie aktywna zawodowa była niezwykle istotna dla najbliższych fanek, które nie wyobrażają sobie dnia bez rad Lewandowskiej.

Okazuje się jednak, że Ania nadal będzie ćwiczyła i nie zamierza z niczego rezygnować! Taka decyzja zaskoczyła niektórych, którzy podejrzewali, że żona najsłynniejszego w Polsce piłkarza odpuści na czas ciąży… Tak się jednak nie stanie, a trenerka już zapowiedziała, że rozpocznie cykl o ćwiczeniach i dietach dla kobiet w ciąży!

Jedna z Internautek napisała: “Aniu, powiedz mi proszę, trenujesz szybko w ciąży tak, jak dotychczas? Ja jestem chyba po najgorszym okresie. Minął 3 miesiąc, minęły wymioty i wróciła mi chęć do ćwiczeń. Trochę się obawiam, abym nie popełniła błędu i trochę się boje”. Lewandowska szybko rozwiała wszelkie wątpliwości pisząc: “Nie mogłabym. Wykonuję ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Będę o tym pisać na blogu. Polecam pływanie oraz spacery na początek. Zdrówka!!!” – odpisała.

Jesteśmy pewne, że kto jak kto, ale Ania dobrze wie, jak bezpiecznie i odpowiedzialnie ćwiczyć.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Anna Lewandowska przerwie karierę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz