Anna Lewandowska podjęła ważną decyzję!Anna Lewandowska nie chce już tyle pracować? Trenerka w zaskakującym wywiadzie przyznała, że ograniczy swoją aktywność zawodową. A wszystko to dla Roberta Lewandowskiego!

Anna Lewandowska nie może chyba narzekać na nadmiar wolnego czasu. Żona Roberta Lewandowskiego nie tylko prowadzi bloga o zdrowym stylu życia, ale w dodatku nagrywa filmy z ćwiczeniami, prowadzi warsztaty i treningi, jest też odpowiedzialna za dietę swojego męża i części jego kolegów.

Okazuje się, że Lewandowska mogłaby robić jeszcze dużo więcej, ale uznała, że nie byłoby to dobre dla jej małżeństwa. W rozmowie z “Grazią” sportsmenka przyznała, że dla swojego związku z piłkarzem Bayernu Monachium jest gotowa poświęcić naprawdę wiele.

Dla sportowca równowaga w domu jest najważniejsza, dlatego staram się być cały czas z Robertem. Gdybym mogła, pracowałabym codziennie. Dostaję mnóstwo różnych propozycji. Mogłabym być zajęta 360 dni w roku. Ale musiałam coś wybrać, ustalić priorytety. Staram się, by moja praca była spójna, trzymam się bloga, pisania książek, karate i dietetyki (…). Z wielu rzeczy musiałam zrezygnować, ale nie żałuję, bo wiem, że robię słusznie – wyznała Anna Lewandowska.

Choć taka decyzja była dla niej niewątpliwie trudna, to trenerka potrafi odnaleźć w tej sytuacji same pozytywy.
Nie mogłabym takiego fajnego przystojniaka zostawić samego w domu i jechać gdzieś na dłużej! – śmieje się w wywiadzie dla pisma.

Lewandowska przyznała też, że choć na co dzień uchodzi z mężem za idealną parę, to czasem zdarza im się naprawdę ostro pokłócić. Na szczęście, te konflikty trwają tylko krótką chwilę.

Nasze kłótnie trwają 5 minut albo nie ma ich wcale. Czasem wybuchamy jak włoska rodzina, ale po kilku minutach nie ma po tym śladu – zdradziła trenerka.

Uważacie, że Anna Lewandowska podjęła słuszną decyzję, ograniczając swoją zawodową aktywność dla męża?
Żródło info: plotek.pl
lg share en Anna Lewandowska podjęła ważną decyzję!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz