Anna Lewandowska nie zrezygnuje z ćwiczeń w ciąży?!Anna Lewandowska jest w ciąży! Tym sensacyjnym newsem z wtorkowego wieczoru żyją dziś wszystkie media. Nie zdziwcie się więc, jeśli najwięcej tytułów, jakie znajdziecie dziś w Internecie, będzie brzmieć Anna Lewandowska w ciąży lub Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami! Podobno dziecko Lewandowskich to nasze royal baby, więc wszystko jasne.

Ania Lewandowska jakiś czas temu zrezygnowała z zawodowego uprawiania karate. Została specjalistą od zdrowego odżywiania, treningów i zbilansowanego stylu życia. Ostatnio wydała nawet zbiór prostych i pysznych przepisów Zdrowe gotowanie by Ann. Instagram Lewandowskiej pełen jest zdjęć zdrowych (i pięknych!) przekąsek, porad dotyczących rozsądnej diety oraz treningów. Nasuwa się więc pytanie, czy Anna Lewandowska pozostanie na swojej ulubionej diecie bezglutenowej i będzie wciąż ćwiczyć, będąc w ciąży?

Okazuje się, że Anna Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży. Czy do tej pory wciąż zaczynała i kończyła dzień treningiem? Zdaje się, że tak, bo na Instagramie Lewandowskiej znajdziemy masę zdjęć z sal treningowych, datowanych na kilka dni lub tygodni temu. Na żadnym z nich brzuch żony Roberta Lewandowskiego nie jest podkreślony strojem sportowym, ale subtelnie ukryty za luźną koszulką. Zastanawiamy się, jak Lewandowska zdołała tak długo ukryć ciążę? Bo przecież nikt nic nie zauważył!

W wywiadzie, jakiego Lewandowska udzieliła “Gali” kilka lat temu, opowiedziała, jak wygląda jej zwykły dzień:

Budzę się bardzo wcześnie, między 6.30 a 7.30. Zaczynam od szklanki ciepłej wody z cytryną. Później piję gotowaną kawę z przyprawami: kardamonem, cynamonem, imbirem i goździkami – ma właściwości zdrowotne, działa rozgrzewająco i dodaje energii na wiele godzin. Następnie jem ciepłe śniadanie: owsiankę na wodzie lub kaszę jaglaną ze startą gruszką i orzechami. Zawsze staram się rano zrobić trening karate albo funkcjonalny, czyli taki, który imituje ruchy, jakie wykonujemy na co dzień. Zamiennie z tymi treningami biegam. Poranna aktywność dodaje mi energii na cały dzień. Po tych wszystkich moich rytuałach siadam do pracy – zajmuję się blogiem, odpisuję na setki maili. Dodatkowo wieczorami odbywam drugie treningi. Często też przebywam na zgrupowaniach kadry.

Prawdopodobnie jedynym, co teraz się zmieniło, jest dobór ćwiczeń. Ania z pewnością zrezygnowała z treningu karate na rzecz lżejszych ćwiczeń. Jednak treningi i lansowanie zdrowego stylu życia są misją Ani, której na pewno nie odpuści. Bo zawsze marzyła o tym, by zmienić styl życia Polaków – na dużo rozsądniejszy i zdecydowanie zdrowszy!

W naszej sesji z 2014 roku Ania Lewandowska pozowała ze swoimi ulubionymi gadżetami sportowymi: z hantlami, skakanką i gumową piłką.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Anna Lewandowska nie zrezygnuje z ćwiczeń w ciąży?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz