Anna Lewandowska i jej piękne nogi!Anna Lewandowska słynie z perfekcyjnej sylwetki, która jest efektem intensywnych treningów i zdrowej diety. Wielu zaczęło jej jednak zarzucać, że w sesjach zdjęciowych za bardzo korzysta z pomocy grafików. Anna Lewandowska ostatnio ruszyła z własną marką żywności i suplementów Foods by Ann, a na jej profilu pojawiły się efekty z sesji zdjęciowej, promującej ten nowy projekt. Lewandowska wyglądała na nich jak zwykle bardzo zgrabnie, ale część internautów zarzuciło jej, że to, co widzimy na zdjęciach znacznie odbiega od rzeczywistości:

Zdjęcie ocieka Photoshopem. Prosimy nie ściemniać…

Trafna uwaga. “Kochaj swoje nogi” a potem takie coś.

Na reakcję Ani Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać:

Proszę stuknąć się kilka razy w główkę… Zanim Pan będzie gadał… Ale potraktuję to jako komplement.

I tak zaczęła się dyskusja:

Widzieliśmy na portalach plotkarskich prawdziwe nieretuszowane zdjęcia, dlatego nie dziwne, że tyle osób uważa zdjęcia z profili za retuszowane. Na konferencji twarz Pani Ani też nie wyglądała tak pięknie, jak na tutejszych zdjęciach.

Zgadzam się! Pracuje ponad 7 lat w web design i graphics design. Zdjęcie po ostrym retuszu…. Szkoda, że tak wygląda współczesna motywacja…

W wymianę zdań włączyła się też autorka zdjęcia, Marta Wojtal:

Kochani jestem autorem zdjęcia. Nie często zdarza mi się odpowiadać na komentarze w internecie, ale fala hejtu mnie poruszyła. Zapraszam niedowiarków na wykupienie sesji zdjęciowej.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Anna Lewandowska i jej piękne nogi!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz