Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostali rodzicami?!Związek Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa jest jednym z najbardziej tajemniczych w show biznesie. Piosenkarz i tenisistka poznali się 16 lat temu na planie teledysku Escape i od tamtej pory wciąż są razem. Co jakiś czas pojawiały się plotki, że para ze sobą zerwała, bo nigdy nie pokazują się razem na oficjalnych imprezach i rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia, jednak być może w tym właśnie tkwi sekret ich długiego i udanego związku.

W wywiadach Enrique odnosił się czasem do ich relacji twierdząc, że do szczęścia nie jest mu potrzebny “papierek”, a Anna potwierdzała te zapewnienia. Nieuregulowana sytuacja prawna nie przeszkodziła im jednak w staraniu się o dziecko i wygląda na to, że ich marzenia o powiększeniu rodziny właśnie się ziściły. Jak podają zagraniczne media… para powitała na świecie bliźnięta.

Co ciekawe, od niemal roku ani razu nie pokazali się razem publicznie, a ciążę udało im się utrzymać w tajemnicy. Oboje do ostatniej chwili stwarzali pozory – 36-latka jeszcze w sobotę zamieściła na Instagramie zdjęcie z jachtu, a i Enrique sprawiał wrażenie zapracowanego. Prawdopodobnie jednak zdjęcia zostały zrobione wcześniej, a świeżo upieczeni rodzice byli już w tym czasie w szpitalu.

Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Lucy i Nicholas. Urodzili się w miniony weekend w Miami – podało TMZ.

Pomimo pojawieniu się na świecie dzieci raczej nie ma co liczyć na rychły ślub pary. Co prawda w ubiegłym roku Anna wywołała plotki, pokazując się z diamentowym pierścionkiem na palcu, jednak Iglesias zdecydowanie zaprzeczył, że zamierza legalizować związek z tenisistką.

Jesteśmy po prostu szczęśliwi. Żyjąc z jedną osobą przez tyle lat dochodzi się do momentu, w którym czujesz jakbyś już był w małżeństwie. Jedyna różnica to taka, że nigdy nie stanęliśmy przed ołtarzem – tłumaczył 42-letni gwiazdor. Nie uważam, że małżeństwo by coś zmieniło. Może to dlatego, że pochodzę z rozbitej rodziny, ale dziś to nie jest już tabu mieć dzieci i nie być małżeństwem. Najważniejsze, to być dobrym rodzicem.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostali rodzicami?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz