Anna Guzik szybko wraca do formyTo najszczęśliwszy czas w jej życiu. Anna Guzik (40 l.) przed miesiącem została mamą. Patrząc na jej figurę, trudno uwierzyć, że urodziła aż dwie córeczki – Basię i Ninę. Młoda mama wychodzi już z nimi na długie spacery. Chce jak najszybciej wrócić do dawnej formy. I trzeba przyznać, że dobrze jej to wychodzi. Ania Guzik to prawdziwa szczęściara. Wiele kobiet przez lata ma problem z odzyskaniem figury sprzed porodu. Aktorka nie dość, że w czasie ciąży prawie nie przytyła, to dziś wygląda nawet lepiej. Nie ma wątpliwości, że świetny wygląd to zasługa wielkiej radości i dumy z pięknych córeczek.

Jak widać na zdjęciach, aktorka jest bardzo troskliwą mamą. Najpierw wystawiała wózek z córkami na balkon. A teraz wybiera się już z nimi w dłuższe trasy po swoim osiedlu w Bielsku-Białej. Nawet jeśli pogoda za oknem nie jest zbyt ciekawa.

Jak dowiedział się “Super Express”, aktorka nie zamierza przedłużać swojego urlopu macierzyńskiego w nieskończoność. Niebawem chce wrócić do pracy na planie serialu “Na Wspólnej” i do teatru.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Anna Guzik szybko wraca do formy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz