Anna Grodzka ciężko choruje!Była posłanka Anna Grodzka zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa. Zorganizowano publiczną zbiórkę pieniędzy na jej operację. Do akcji włączył się też prezydent Słupska Robert Biedroń , który na portalu społecznościowym zaapelował o wsparcie dla byłej posłanki Ruchu Palikota.

„Ania to super osoba i polityczka walcząca o sprawiedliwość i równe prawa dla wszystkich. Praca z nią w parlamencie była dla mnie wielką inspiracją. Teraz potrzebuje od nas wsparcia w dojściu do zdrowia!” – napisał Robert Biedroń na Facebooku.

Co się dzieje z dawno niewidzianą Anna Grodzką? “… Nie wszyscy wiedzą, że Anna Grodzka od ponad trzech lat zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa, która utrudnia jej chodzenie, a co za tym idzie zdecydowanie ogranicza publiczną aktywność. Mimo codziennego bólu Ania kontynuuje jednak swoją działalność społeczno-polityczną w organizacjach pozarządowych, chociaż w znacznie ograniczonym zakresie. Pomóc może operacja kręgosłupa. Taka operacja, uwzględniająca ryzyko z powodu jej wielu dodatkowych schorzeń, kosztuje. Ania z pomocą rodziny zebrała część funduszy na operację, ale to wciąż za mało. A z emerytury trudno jest uzbierać całość potrzebnej kwoty. Tymczasem problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi nasilają się coraz bardziej” – napisano w opisie zbiórki utworzonej na stronie Pomagam.pl.

Organizatorką zrzutki pieniędzy na operację kręgosłupa byłej posłanki jest współzałożycielka i wiceprezeska Fundacji Trans-Fuzja Lalka Podobińska.

„Potrzebna jest Wasza pomoc, choćby niewielka. Jeśli doceniamy to wszystko, co robiła do tej pory lub jeśli chcemy po prostu ulżyć jej w bólu, dorzućmy się do kosztownej operacji” – apeluje Podobińska.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Anna Grodzka ciężko choruje!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz